Volné pracovní pozice

Přijmeme nové kolegy a kolegyně na následující pracovní místa.

 

Obchodní zástupce / projektový manažer
(Práce na částečný úvazek, DPP, práce může být prováděna i z domova přes internet)
Pracovní náplň:
Podpora prodeje našich služeb a produktů, vyhledávání kontaktů, telefonnický a emailový kontakt s potenciálními nebo stávajícími zákazníky. Podávání informací o produktech a službách. Evidence reakcí zákazníků. Návrhy a vedení informativních a reklamních produktových kampaní. K dispozici pro služební potřebu telefon a přístup k firemním produktům. Vlastní iniciativa a návrhy vítány. Očekává se vysoké pracovní nasazení.
Požadavky: Výborné komunikativní schopnosti. Znalost práce s Internetem, Excel, Word, Email.

Grafik webových projektů / kreativec
(Práce na částečný úvazek, DPP, práce může být prováděna i z domova přes internet)
Pracovní náplň:
Tvorba návrhů nového designu stránek pro naše projekty nebo klienty, navrhování banerů a reklamních materiálů. Úprava obrázků a fotografií pro firemní potřeby. Komunikace s médii v technických otázkách při zadávání grafické inzerce.
Požadavky: Tvůrčí schopnosti, nový přístup, empatie, schopnost vytvořit design s atmosférou a sdělením. Znalost práce s příslušnými grafickými programy (Photoshop, Gimp, ....)

Vedoucí Call centra - obsazeno
(Práce na částečný úvazek, DPP, práce může být prováděna i z domova)
Pracovní náplň:
Organizování provozu Callcentra, zaškolování jednotlivých operátorů na nové kampaně a výrobky, kontrola jednotlivých operátorů, plánování pracovní doby, vyhodnocování odměn a provizí, tvorba statistických reportů.
Požadavky: Předchozí zkušenost z Callcentra vítána, dobré komunikační schopnosti. Znalost práce s Internetem, Excel, Word

Operátor/ka Call Centra
(Práce na částečný úvazek, DPP, práce může být prováděna i z domova)
Náplň práce:  Telefonování (vhodné i pro tělesně postižené). Jedná se o telefonní kontakt se zákazníky, obvolávání zákazníků, zjišťování informací, zápis informací do počítače a vyřizování požadavků zákazníků. Hledání dat v pořítačovém programu a poskytování informací klientům. Tvorba jednoduchých tabulek v programu Excel.Součástí práce je i zaškolení a pravidelné zvyšování kvality hovorů individuálním školením.
Požadavky: Předchozí zkušenost z Callcentra vítána, dobré komunikační schopnosti. Znalost práce s Internetem, Excel, Word

Programátor PHP, Java, Drupal
(Práce na částečný úvazek, ŽL, DPP, práce může být prováděna i z domova)
Náplň práce: Programování webových aplikací podle aktuálních požadavků
Požadavky: Znalost programování PHP, MySQL, HTML, CSS,...  Znalost  redakčního systému Drupal vítána, grafické schopnosti pro Drupal vítány 

Zájemci prosím kontaktujte nás pouze na emailové adrese  info (zavináč) openlab.cz

Další volná pracovní místa hledejte pod jednotlivýmí položkami v horní nabídce pod heslem Kariéra.

(naposledy aktualizováno dne 6.3.2014)